Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Termín pro křest stále hledáme, ale objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – červenec 2024.

Jarní doplňovačka – doplň diář a obdaruj kámoše

🌱 Jaro už pomalu klepe na dveře a my Ti přinášíme jedinečnou šanci k doplnění svého diáře a 🎁obdarování někoho blízkého.
 
Pedagogický diář Ti je věrným každodenním parťákem, zjednodušuje Ti život a víš, že jiného plánovacího pomocníka už nechceš? ♻️ Pojď s námi tento týden soutěžit o náplň do PD 2024/25 a navíc kompletního Profíka pro kolegyniny, kolegu, partnera, partnerku, kamaráda či kamarádku.
 
👀 Jak můžeš získat náplň a k tomu i celého Profíka?
✍️ napiš nám, v čem ti PD zlepšuje život a je Tvým každodenním parťákem
📸 vyfoť fotku na téma 👩‍🏫 „můj den v práci s Pedagogickým diářem“, dej ji na své sítě a označ náš profil (na IG: @pedagogicky_diar, na FB: @pedagogickydiar)
👉 stihni to do pátku (22.3.2024)
 
✔️Vybereme 3 spokojené uživatele Pedagogického diáře, kteří splní všechny body a 🎁 odměníme ho náplní pro sebe a celým Profíkem pro někoho dalšího. Vybírat budeme podle nápaditosti a kvality pořízené fotky 🍀
(kolik dostane lajků ani kolik máš sledujících tady vůbec nehraje roli).
☘️ Všichni další, kteří se do soutěže zapojí, ale nedostanou se mezi 3 vybrané, získají 15% slevu na nákup náplně a dalších plánovacích pomocníků.