Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – svou předobjednávku můžeš očekávat v srpnu.

Pedagogický diář

Webová stránka značky: Pedagogický diář

Učitelský diář a zápisník. První efektivně udržitelný zápisník a diář pro každého učitele, co rád papír. MUST HAVE každého inovativního učitele. Pečující parťák v realizaci pedagogické vize.

Pedagogický diář vzniká pod taktovkou Markéty Mrázové, zkušené kreativní pedagožky podporující individuální a svobodné vzdělávání.

Je výsledkem hladké tvůrčí spolupráce více než dvou set inspirativních českých pedagogů, vzdělávacích institucí, výtvarníků a mladých profesionálů.

Věříme, že spokojený a nadšený učitel je pro každého žáka tím největším pokladem. Právě proto skrze Pedagogický diář podporujeme jak pohodu českých pedagogů, tak jejich sebeorganizaci, osobnostní a profesní růst.

Příběh Pedagogického diáře píšeš i Ty! A je to příběh vlastně nekonečný, protože jsi s námi součástí kontinuální proměny českého školství a za to jsme moc rádi – že my v Pedagogickém diáři můžeme inspirovat Tebe, a Ty tak můžeš být inspirací svým žákům.

 

             PODÍVEJ SE KDO ZA TÍM STOJÍ 

Cena

425426
1425426
1 položek celkem
Desky z veganské kůže
425 Kč / ks

Na dotek příjemná veganská kůže vydrží roky a díky pratelnosti si i po letech zachová hezký vzhled. Další rok doplníš jen obsah.

82/MOD2

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem