Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Termín pro křest stále hledáme, ale objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – červenec 2024.

Tvůj názor nás zajímá!

Je to tak! Tvůj názor nás zajímá.
Právě probíhá hlasování o oblíbených 12 motivů obrázků, které jako antistresové omalovánky najdeš v příštím vydání Pedagogického diáře 2024/25 ve variantě Profík. Nenech si ujít příležitost, kdy můžeš ovlivnit podobu Tvého Pedagogického diáře a dej svůj hlas obrázkům, které se Ti líbí. Hlasování probíhá na našem Facebooku až do pátku 24.11. 2023

Podobu Pedagogického diáře ale můžeš ovlivnit i dalšími způsoby. Můžeš nám dát vědět svůj názor i skrze dotazník zpětné vazby, ke kterému se dostaneš skrze QR kód, který máš na konci svého diáře, nebo přes tento odkaz. A pokud chceš svůj názor na Pedagogický diář sdílet i se světem, můžeš to udělat skrze referenci na našem webu. Každá zpětná vazba je pro mě velmi důležitá, díky ní se můžeme zlepšovat a společně tak tvořit skutečně funkční nástroje pro sebe a další naše kolegy!
Reference (hodnocení produktů či obchodu) přidané  v období 25.11.-15.12.2023 budou zařazeny do soutěže o cedulku z prvního křtu Pedagogického diáře, kterou můžeš využít ve sdílené kuchyňce či kabinetu :-)