Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos v červenci vychází i ve slovenštině – svou předobjednávku můžeš očekávat v srpnu.

Oslav 4. narozeniny Pedagogického diáře s námi

Pedagogický diář slaví tento podzim 4. narozeniny. Oslavuj je s námi!
Na český podzim a zélandské jaro vznikla první myšlenka na Pedagogický diář, a tak je to i období, kdy slavíme narozeniny. Můžeme tak slavit minimálně dvakrát do roka – když oslavujeme vydání nového Pedagogického diáře i když slavíme narozeniny 😉

Pedagogický diář oslavuje svým specificky tvořivým způsobem.
Tak se ke čtvrtému výročí těšíme z toho, že připravujeme již páté vydání Pedagogického diáře.
Také ale z pilotního tréninku na řízení svého času, novinky, která plánovací schopnosti každého přetíženého učitele posouvá o další level. Efektivně využitý čas, minimum investovaného, maximum pro vlastní zavádění do praxe, s Markéty podporou a Pedagogickým diářem.
A další velká věc v životě Pedagogického diáře, která mi dělá nesmírnou radost, je rození Pedagogického světa, jednak nakladatelství, které Pedagogický diář v tomto roce zaštítilo, ale hlavně coworkingová virtuální sborovna pro učitele o myšlenku napřed kterou už brzy budeš moci spatřit i Ty! Že chceš více informací? Tak mrkni sem. www.pedgogickysvet.cz


Svou radost chci sdílet i s Tebou. Oslavujme celý listopad společně!
Najdi si i Ty svůj důvod, proč v listopadu oslavovat.
Také jsem pro Tebe připravila čtyři dárky, symbolicky za každý rok, který s námi jsi. Využij tuto jedinečnou možnost k doplnění svého diáře, udělání si radosti či pořízení vánočních dárků pro jedinečné učitele či skvělé kolegy. 

DÁRKY PRO TEBE 
♥♥ Oblíbené části diáře, či jeho doplňky jsme poskládali do dárkových sad. Dárkovými sadami si můžeš za zvýhodněnou cenu doplnit svůj diář o další plánovací nástroje, nebo jimi obdarovat skvělé učitele a/či kolegy ve Tvém okolí.

♥♥ 50% slevu na vybrané produkty, v našem e-shopu označené štítkem „akce
Akční cena platí pouze pro naše fanoušky a majitele Pedagogického diáře, přihlášené k odběru novinek do 30.11.2023
Přihlášením se k odběru novinek na našem webu tento kupon získáš také (pošleme Ti ho následující pondělí).
pššt. tuhle poukázku můžeš uplatnit i na pilotní trénink na řízení svého času

♥♥ Vychází sbírkové limitované edice inspirace, která kdy byla vydaná v Pedagogickém diáři.
Nyní se už můžeš těšit z kreativní sady antistresových omalovánek.
Dále pak 1.11. vychází motivační karty i turbo sada pracovních listů podporující osobnostně-profesní růst učitele.

♥♥ dopravu zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.  Domluv se s kolegyní či celou sborovnou a nechte si dárky poslat v jednom balíčku bez poštovného.


Děkuji, že už čtyři roky plánuješ s Pedagogickým diářem.

POZOR! To, co dojde, dojde. Nové naskladnění fyzických plánovačů bude až s výrobou nového diáře na školní rok 2024/25, tedy na jaře 2024. Děkuji, že plánujete s Pedagogickým diářem.