Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – svou předobjednávku můžeš očekávat v srpnu.

Plakát do sborovny 2024/25

63 Kč / ks 52,07 Kč bez DPH 63 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Žádná vzdělávací akce Ti už neunikne! Díky velkému plakátu, který si jednoduše vylepší, máš na očích všechny skvělé akce, které se pro Tebe konají po celé ČR.

Detailní informace

Produktové výhody

Detailní popis produktu

Účastnit se nějaké pěkné akce pro učitele Ti často může dodat novou energii a svěží vítr do Tvých pedagogických (a často i osobních) plachet. Akce se Ti připomenou přímo v diáři, ale přehledně z nich můžeš vybírat právě na tomto plakátu – vyber si na každý měsíc, co Tě nejvíc zajímá a láká.

A když budeš potřebovat podrobnější informace, můžeš si skočit pořádání akce ověřit do online kalendáře nebo FB skupiny, kde mají organizátoři možnost doplňovat informace i v průběhu roku.

  Co na nástěnný plakát akcí říkají ostatní?

Zajímavostí je velká plachta, na které jsou napsané vzdělávací akce, které se daný rok konají (hahahahaha, 2020 strikes back). Ty události jsou napsané i klasicky v diáři. Jsem zvědav, jestli tuhle plachtu zařadí autoři i na další rok. 
Daniel Pražák, Hovory z kabinetu

Příjemným bonusem jsou vzdělávací akce, které jsou v kalendáři rovnou označené a dostanete také jejich velký plakát, který si můžete pověsit třeba do kabinetu nebo do sborovny.
Helča z Otevřeno

  V jakém případě si plakát pořídit?

chceš mít tipy a podněty na vzdělávací akce stále na očích
 
jeden plakát máš od nás jako dárek k diáři, a tak další můžeš pořídíš třeba do kabinetu, učebny či sborovny

  Co Tě ještě potěší?

O velkém množství akcí se můžeš dozvědět i v naší FB skupině "Inspirativní pedagogický kalendář" kromě aktuálního infa tam můžeš najít i parťáka, který s Tebou na akci vyrazí.

    Další parametry

 formát: rozkládací A3 plachta z pevnějšího kartonu obohacená o zábavné ilustrace 
→ papír: kvalitní recyklovaný papír s nejvyšším ekologickým certifikátem
 jazyk: český

Doplňkové parametry

Kategorie: Po(do)skládej si náplň
Záruka: 14 dní
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedagogický svět je nakladatelství Pedagogického diáře
Stojí na základním principu udržitelnosti – společnosti, životního prostředí i práce. Skrze kreativní (tvůrčí) aplikování dílčích principů udržitelnosti i poznatků moderní pedagogiky jsme vytvořili unikátní koncept dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, ale také každého, kdo se věnuje výchově a vzdělávání dětí/žáků/studentů (od průvodce v alternativních směrech vzdělávání/domškole, přes asistenty, speckaře i šk. psychology, po aktéry vzdělávací politiky – od obce přes ČŠI po MŠMT). 


Od Pedagogického diáře, praktického parťáka moderního učitele přes osobnostně-profesně rozvojové kurzy (Očista mentálního kabinetu, Trénink na řízení času) po inspirativní profesní komunitu (klub Inovativního učitele a vznikající platformu pedagogický svět) tvoříme udržitelný koncept dalšího vzdělávání inovativních učitelů, kterým budoucnost příštích generací není lhostejná.