Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – svou předobjednávku můžeš očekávat v srpnu.

Rozkládací arch na velké plány

18 Kč / ks 14,88 Kč bez DPH 18 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Jsi vizuální plánovač? Díky těmto archům ulevíš své hlavě. Ať potřebuješ prostor pro myšlenkové mapy, vision boardy či zkrátka více místa pro…

Detailní informace

Produktové výhody

Detailní popis produktu

Myšlenkové mapy, vision boardy, brainstormingy… zkrátka velké myšlenky potřebují velký prostor. Přenes své úvahy na papír, který je kvalitní, recyklovaný a šetří planetu. Díky rozkládacím archům ulevíš své hlavě a uděláš si v ní přehlednější pořádek.

Jsi vizuální plánovač a potřebuješ své vize zviditelnit a rozprostřít na větším prostoru? 

Někdy je A5 málo, a tak tento rozkládací arch Ti v malém diáři poskytne velký prostor na Tvé vzdušné cíle, kreativitu i zaznamenání Tvých myšlenkových procesů.

  V jakém případě si archy jako organizační doplněk k diáři pořídit?
→ 
máš-li diář ve variantě Minimalista nebo si ho skládáš dle potřeby
  
v Profíkovi máš sice 2 archy v ceně, ale i to někdy nemusí stačit, že? ; ) zvláště, pokud potřebuješ hodně prostoru pro náčrty, myšlenkové mapy či brainstorming

  Co Tě ještě potěší?
Vzhledem k častějšímu používání během celého roku jsme zvolili pevnější papír. V Profíkovi máš 2 archy rovnou v ceně, hlavně tedy k podpoře s prací s Tvými cíli, vizemi, přáními i jejich evaluací, využít je ale můžeš dle libosti. 

  Další parametry
  množství a formát: 1 list A4 s přehybem pro vložení do diáře
  vzor: bez potisku
  papír: kvalitní recyklovaný papír s nejvyšším ekologickým certifikát Cradle to Cradle Certified™
  gramáž: pevnější čtvrtka
  kompatibilita: s dírkami do kroužkové vazby diáře

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do diáře
Záruka: 14 dní
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedagogický svět je nakladatelství Pedagogického diáře
Stojí na základním principu udržitelnosti – společnosti, životního prostředí i práce. Skrze kreativní (tvůrčí) aplikování dílčích principů udržitelnosti i poznatků moderní pedagogiky jsme vytvořili unikátní koncept dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, ale také každého, kdo se věnuje výchově a vzdělávání dětí/žáků/studentů (od průvodce v alternativních směrech vzdělávání/domškole, přes asistenty, speckaře i šk. psychology, po aktéry vzdělávací politiky – od obce přes ČŠI po MŠMT). 


Od Pedagogického diáře, praktického parťáka moderního učitele přes osobnostně-profesně rozvojové kurzy (Očista mentálního kabinetu, Trénink na řízení času) po inspirativní profesní komunitu (klub Inovativního učitele a vznikající platformu pedagogický svět) tvoříme udržitelný koncept dalšího vzdělávání inovativních učitelů, kterým budoucnost příštích generací není lhostejná.