Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos v červenci vychází i ve slovenštině – svou předobjednávku můžeš očekávat v srpnu.

Výzva inovativního učitele

Na červen jsme pro Tebe připravili mini výzvu, která Tě provede posledním měsícem, pomůže Ti nabrat sílu a připravit se na prázdniny tak, aby bylo možné si je užít v pohodě a s hlavou připravenou na nové podněty. Krůček po krůčku Tě připravíme na pohodové prázdniny, na kterých si opravdu odpočineš. Splň každý den jeden krátký úkol a buď pohodovým prázdninám zas o trošku blíž!

Je to pro každého, kdo potřebuje dobít baterky, dodělat vše potřebné a na prázdniny vyrazit s čistou hlavou. Jednoduchými úkoly Ti s tím pomůžeme, když jim dáš každý den alespoň 15 minut, povede se Ti dokončit vše! A o prázdninách budeš moct skutečně vypnout, nebude třeba myslet na nic do školy a budeš se moct pořádně regenerovat!
 výzva probíhá v naší Facebookové skupině Učitel v pohodě (i v nepohodě), každý den tam na Tebe bude čekat úkol a konverzační vlákno
 jednotlivé úkoly Ti budeme připomínat i ve storíčkách na našich sítích IG a FB
pokud chceš výzvu plnit s kolegy, můžeš si stáhnout plakát, který se skvěle hodí do kabinetu či sborovny
a pokud si to chceš trochu naplánovat a mít přehled o tom, co se na Tebe chystá další den, můžeš si úkoly nechat posílat na mail o den dříve

Pojď si dobít baterky a dodělat vše potřebné!
Čeká nás skvělé prázdninové dobrodružství a byla by škodo ho propásnout.