Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Termín pro křest stále hledáme, ale objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – červenec 2024.

Balení, doprava a osobní předání

Tvůj balíček pro Tebe s citem a udržitelně připraví Eliška a Alča z Písku.  Zabalí ho do ekologických, recyklovaných materiálů a barevného hedvábného papíru. Každý balíček pečlivě kontrolujeme, i přesto se však může vloudit chybka, případný problém s Tebou rádi vyřešíme, neváhej se nám ozvat.       

                     

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ
Nově si můžeš diář vyzvednout osobně.
Jsi Horažďovic nebo se s Markétou potkáváš? Tak to si pro svůj diář můžeš dojít pěšky! 
Ozvi se Markétě a domluv se přímo s ní na vyzvednutí.


Osobně na křtu Pedagogického diáře. Je to tak, i pro letošní vydání Pedagogického diáře plánujeme křest.
Více informací k akci bude již brzy.ODESÍLÁNÍ 
Tvou zásilku zakoupenou v předprodeji Ti doručíme neprodleně po vydání diáře, které obvykle probíhá na jaře. Jen co "zaschne inkoust", posíláme! 
Poté, jakmile už uvidíš v eshopu “skladem”, odesíláme v naší běžné lhůtě čili do 24 hodin od obdržení platby za objednávku, Tebou zvolenou dopravní společností.

Doručujeme i do zahraničí. V e-shopu si můžeš vybrat doručení po ČR a na Slovensko, ale pokud chceš doručit svůj balíček do jiné země Evropy i po světě, stačí nás kontaktovat přímo na e-mail info@pedagogickydiar.com, na kterém s Tebou probereme možnosti a cenové podmínky (doručování po Evropě se pohybuje od 220 Kč v závislosti na velikosti balíčku).