Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos v červenci vychází i ve slovenštině – svou předobjednávku můžeš očekávat v srpnu.

Šetři s námi

Víme, že Pedagogický diář není za hubičku. V Pedagogickém diáři se dlouhodobě snažíme o snižování výrobních nákladů a tím i snižování prodejní ceny našeho oblíbeného plánovacího pomocníka. Ekonomická situace nám k tomu moc nepomáhá, stále ale věříme, že se nám to brzy podaří.

Přinášíme však několik možností, jak můžeš na příštím nákupu ušetřit, nebo si dokonce našetřit na nový diář či kurz.


Věrnostní slevy – jak na body a slevy 3 %, 5 % a 10 %

Registrací v našem obchodě Inovativní učitel souhlasíš se sběrem informací o Tvých nákupech, což nám umožňuje nabídnout Ti věrnostní slevu z každého Tvého nákupu. Je důležité používat stále stejnou emailovou adresu, aby systém mohl tyto informace správně spárovat. Sleva se počítá z Tvých minulých nákupů, takže neváhej a začni sbírat „bodíky“ už dnes:
nákup za 500 Kč → 3% sleva na další nákup
nákup za 1000 Kč → 5% sleva na další nákup
nákup za 1500 Kč → 10% sleva na další nákup

Hromadná objednávka
Pořiďte Pedagogický diář celé sborovně, odměňte třídní či zavádějící učitele a získejte slevu. Pokud Pedagogický diář pořizuješ ve velkém, spolu s kolegy či pro své kolegy, využij možnost hromadné objednávky se získáním množstevní slevy. Objednávku je potřeba udělat přes speciální formulář, který nalezneš zde i s více informacemi. 
10–20 ks → sleva 10 %
21–30 ks → sleva 15 %
31 a více ks → sleva 20 %


Provizní partnerství – jak ušetřit na kurz nebo vydělat na dovolenou?
Máš profil na sociálních sítích, web, blog nebo projekt s více sledujícími? Tak by Tě mohlo zajímat provizní partnerství. Po registraci získáš unikátní kód, se kterým můžeš náš diář doporučovat dál. Pokud si ho někdo ze Tvých sledujících pořídí, získáváš provizi 10 % z jeho nákupu. Provizi vyplácíme následující měsíc. Více informací nalezneš zde

Zpětná vazba + sleva
Další šanci získat slevu na další nákup nabízíme za vyplnění zpětné vazby. Na konci svého diáře najdeš QR kód s odkazem na dotazník. Když nám poskytneš Tvé dojmy o tom, jak se Ti diář používá a jak Ti vyhovuje do 30. 11. 2024, získáš od nás odměnu v podobě slevy na další nákup.

 

 

ÚČAspolupráce

Pedagogický diář znáš, miluješ ho a baví Tě naše aktivity? Přidej se k nám! Pokud umíš psát, fotit, točit videa nebo se věnuješ sociálním sítím, rádi Tě uvítáme v našem týmu kreativců. Za jeden až tři příspěvky měsíčně o diáři (po celý rok) a Tvé práci s ním od nás dostaneš kompletní diář včetně náplně ve variantě Profík na příští rok zdarma. Pokud Tě zajímá tato možnost, napiš rovnou mail Markétě (marketa@pedagogickysvet.cz)


Když učitelé malují
Pokud rád/a maluješ a svůj obrázek dokážeš převést do vektoru, můžeš získat Pedagogický diář ve variantě Profík zdarma. Každoročně pořádáme soutěž o autorství antistresové omalovánky, kam svůj obrázek můžeš přihlásit. Ze všech přihlášených obrázků vybírají uživatelé Pedagogického diáře 12 nejoblíbenějších motivů, autoři těchto motivů získávají Pedagogický diář či jeho náplň na další školní rok zdarma. Soutěž bude probíhat 1. 10.–15. 11. 2024 a hlasování v termínu v termínu od 17. 11. do 29. 11. 2024.