Hurá! Pedagogický diář 2024/25 je na světě! Termín pro křest stále hledáme, ale objednávky již odesíláme v rámci několika dní 😊 Letos vychází i ve slovenštině – červenec 2024.

Desky Pedagogického diáře můžeš prát

Konečně jsme pro Tebe vytvořily video, jak se dají mýt desky Pedagogického diáře. Jak se říká, vše má svůj čas. A tahle, dlouho přepisovaná, položka v našem to do listu čekala na ideální škopek. Opravdu! Ne každý den najdeš nádherné dřevěné archivní vědro pro instagramové praní Pedagogického diáře jako dělané : )

Jestli ale potřebuješ desky svého diáře vyprat už opravdu akutně, můžeš krok „najít krásný dřevěný lavor“ s klidem přeskočit a postačí Ti umyvadlo nebo nějaký ten plasťák.

JAK RUČNĚ PRÁT
Desky z veganské kůže můžeš s klidným svědomím vyprat ručně, pověsit na šňůru a zase je naplnit potřebnou náplní. Tak je to jednoduché! Přestože se desky z veganské kůže dají prát i v pračce, my to nedoporučujeme, protože by se Ti při tom mohla odřít barva kroužkové vazby. A to by byla škoda.

Jak jsme tedy praly desky my?

  1. Potřebuješ vlažnou vodu cca 30 °C, houbičku a mýdlo (ideálně nějaké k přírodě šetrné).
  2. Desky ponoř a nech je pořádně nasáknout vodou. Jemně je houbičkou ze všech stran vydrhni.
  3. Pokud je máš jako Markéta víc než 3 roky neprané, poteče z toho pěkně hnědá voda (co bychom neudělaly pro efektivitu video návodu, že? :), o to víc si ale užiješ pocit čisťoučkých a voňavých desek.
  4. Desky pověs na šňůru a nech v přirozeném teple uschnout.

      Videonávod můžeš zkouknout tu :-)  

Jdeš na to? Tak hurááá!!!

Pošli nám fotku, jak očista vypadá u Tebe ; )