Pedagogický diář 2024/25 se již vyrábí! Vyjde v prvním květnovém týdnu. Stále ještě můžeš získat předprodejní výhody. Letos nově i ve slovenštině.

Rozkládací klasifikační arch

26 Kč / ks 21,49 Kč bez DPH 26 Kč / 1 ks 26 Kč / 1 ks
Předprodej (>5 ks) Předprodej (>5 ks) Zvolte variantu
Počet žáků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.5.2024 20.5.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Klasický klasifikační arch na pevném papíru obohacný inspirativním citátem Marcely Přibylové. Všechny potřebné známky na jednom místě. Sbohem pravítku i času ztracenému děláním vlastní tabulky.

Detailní informace

Produktové výhody

Detailní popis produktu

Sbohem pravítku, gumování přetahů a času ztracenému děláním tabulky pro hodnocení. S klasifikačním archem na pevném papíru pro 15, nebo 33 žáků Ti už ani ten nejvíc nekonečný stoh písemek nebude připadat tak velký.

Vybrat si můžeš z variant hodnocení pro 1–15 žáků, nebo 1–33 žáků. Každý arch obsahuje prostor na poznamenání jména, známek i Tvých poznámek. 

 Co na klasifikační archy říkají ostatní?

Co je na diáři nejlepší – můžete si do něj cokoliv přidat (...). Když jsem diář dostala, vyjmula jsem z něj několik listů (...), které neměly pro mě zajímavé informace. Naopak jsem do diáře přidala rozvrh hodin a list pro hodnocení.
Helča z Otevřeno

Je skvělé, že klasifikační archy mohu vytisknout pro různé počty dětí, ale musela jsem je složitě nalepovat na pevné papíry v diáři, protože normální papír by se časem zmačkal (je to koneckonců to, co učitel používá často).
Lucie Holden (Lucie proto vítá pro hodnocení možnost pevnějšího skládacího archu)

 Kdy si univerzální klasifikační arch do diáře pořídit
→ 
známkování není dnes už tak běžné jako dřív, proto arch s ohledem na šetrnost k přírodě není součástí diáře, a tak ho zde pořídíš, když chceš, popřípadě musíš hodnotit
 
klasifikaci můžeš u nás stáhnout zdarma a vytisknout, ale nechceš-li to stříhat, případně lepit, vyslyšeli jsme přání pedagogů a přidáváme pohodlné dokoupení pevného archu 

  Co Tě ještě potěší?
Jen to množství, které Tě potěší. Ačkoliv se jednomu zdá, že v pedagogickém diáři klasifikační archy nesmějí chybět, už dávno to není pravidlo pro každého. Jeden klasifikuje jen elektronicky, další potřebuje spoustu listů přímo v diáři a dašlí je nepotřebuje vůbec. Klasifikační archy si můžeš pořídit dle své potřeby, šetříme tím přírodu i Tvou kapsu :-) Vzhledem k častému používání během celého roku jsme zvolili pevnější papír.


  Další parametry
→ množství a formát: 1 list A4 s přehybem (snadno vložíš do diáře)
→ papír: kvalitní recyklovaný papír s nejvyšším ekologickým certifikát Cradle to Cradle Certified™
→ gramáž: pevnější čtvrtka 
→ kompatibilita: s dírkami do kroužkové vazby diáře
→ jazyk: český

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do diáře
Záruka: 14 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Efektivní pedagogický nástroj, plnící roli pracovního i osobního diáře, učitelského zápisníku, inspirujícího a motivačního materiálu i (sebe)reflexního nástroje.

 

Pedagogický diář vzniká pod taktovkou Markéty Mrázové, zkušené kreativní pedagožky podporující individuální a svobodné vzdělávání.
Je výsledkem hladké tvůrčí spolupráce více než dvou set inspirativních českých pedagogů, vzdělávacích institucí, výtvarníků a mladých profesionálů.

Věříme, že spokojený a nadšený učitel je pro každého žáka tím největším pokladem. Právě proto skrze Pedagogický diář podporujeme jak pohodu českých pedagogů, tak jejich sebeorganizaci, osobnostní a profesní růst.

Příběh Pedagogického diáře píšeš i Ty! A je to příběh vlastně nekonečný, protože jsi s námi součástí kontinuální proměny českého školství a za to jsme moc rádi – že my v Pedagogickém diáři můžeme inspirovat Tebe, a Ty tak můžeš být inspirací svým žákům.

 

             PODÍVEJ SE KDO ZA TÍM STOJÍ